23 Ağustos 2015 Pazar

Bankacılık Hikayeleri - Önsöz


Sevgili okurlar, sevgili bankacılar,
Bugünden itibaren sizlerle 2000 yılından sonra mezuniyetimden hemen sonra başladığım ve 15 yılı tamamladığım bankacılık mesleğimde karşılaştığım, anlatanlardan dinlediğim, deneyimlediğim bazı anılarımı paylaşmak istiyorum. Bankacılık mesleği zor olduğu kadar zevkli olan aynı zamanda sizlere büyük bir deneyim kazandıran bir iş koludur. 15 yıl önce bu kararı verirken çevremde birçok kişiden duyduğum insanların bir doktora, bir avukata ve bir bankacıya ihtiyacı vardır cümlesi belki de bu mesleği seçmemde etkili olmuştur.

Çalıştığım 3 bankada krediler, ürün geliştirme ve pazarlama sektörlerinde görev yaptım. Her birinden müşteriye ve bankanın süreçlerine farklı bir şekilde baktım ve insanlar ile şirketlerin bankalar karşısında yaşadıkları sıkıntıları, kimi zaman keyifli anlarını kimi zaman da acı deneyimlerini hatıralarımda biriktirdim. Bugünden sonra da web sitemde bunları gerçek isimlerini vermeden, müşteri gizliliğini en üst düzeyde koruyarak sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Bunların yanında ayrıca çalıştım bankalarda yaşanan olayları banka isimlerini vermeden sizlerle paylaşmaya gayret edeceğim. Umarım bu mesleği seçecek olanlara ve yeni seçenlere bir nebze de olsa bir yararım olur.
Yazılara ulaşmak için sağ üstte yer alan arama alanına “bankacılık hikayeleri” yazabilirsiniz.

Esen kalın…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Merhaba kıymetli okuyucularım,
Yorumları denetlemeden siteye koyamıyorum. Maalesef uygun olmayan içerikler paylaşan kullanıcılar oluyor ve bunun siteyi ziyaret eden insanları olumsuz etkilemesini istemiyorum. Vaktimin darlığından her zaman yorumlarınıza da yanıt veremiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.